Kopfbereich

Esate čia:

AOP Orphan žmonių portretai


Sėkmė, grindžiama patirtimi ir kompetencija

Mes, dirbantys AOP Orphan, esame retųjų ligų srities lyderiai Europoje. Mes tiriame, tobuliname, sukuriame ir visam pasauliui pateikiame naujoviškus sprendimus, kaip gydyti retąsias ligas.

Dr. Rudolfas Vidmanas (Rudolf Widmann), siekdamas, kad pacientai, sergantys retosiomis ligomis, būtų gydomi individualiai, 1996 metais Vienoje įkūrė AOP Orphan bendrovę. AOP Orphan ypač daug dėmesio skiria hematologijai ir onkologijai, kardiologijai, neurologijai, psichiatrijai bei medžiagų apykaitos sutrikimų gydymui. 

AOP Orphan teikia individualizuotą gydymą jau 15 metų, todėl bendrovė sukaupė daug patirties ir gerai įsitvirtino rinkos dalyje, apimančioje retąsias ligas. AOP Orphan yra privati bendrovė, dėl to jos ilgalaikis dalyvavimas rinkoje bei aukšta paslaugų ir gaminių kokybė yra užtikrinti. Be to, AOP Orphan yra vienintelis svarbiausių gydymo priemonių tiekėjas tam tikromis ligomis sergantiems pacientams.
 
AOP Orphan ekspertai glaudžiai bendradarbiauja su geriausiais įvairių šalių  sveikatos priežiūros specialistais. Dėl to mūsų ekspertai sugeba reaguoti į naujus poreikius bei aplinkybes, vystyti tyrimo ir plėtros projektus. Šiuos projektus įgyvendinti padeda labai patyrusių partnerių tinklas visame pasaulyje. Tokio strateginio bendradarbiavimo dėka AOP Orphan , vidutinio dydžio bendrovė, sugeba konkuruoti su farmacijos rinkos milžinais.

Šiandien AOP Orphan  aktyviai veikia tarptautinėje rinkoje – bendrovė eksportuoja apie 70 proc. gaminių, o savo šalies rinkoje ji jau tapo pirmaujančia. 

Vizija ir strategija

Daugelį metų didelės farmacijos bendrovės kreipė mažai dėmesio retosioms ligoms bei tokiomis ligomis sergančių pacientų sunkiai būklei. Tačiau mes, dirbantys AOP Orphan, supratome tokių ligonių neatidėliotinas reikmes ir numatėme galimybes sėkmingai vystyti verslą šioje nedidelėje rinkos dalyje.

Tęsti Vizija ir strategija (Tekstas yra tik anglų kalba)

Faktai ir skaičiai 

Europoje AOP Orphan  yra viena iš pirmaujančių bendrovių retųjų ligų gydymo priemonių tiekimo srityje, dėl to ji tapo novatoriška Austrijos bendrove, kuriai būdinga ir ekonominė sėkmė, ir asmeninis pasišventimas.

Tęsti Faktai ir skaičiai (Tekstas yra tik anglų kalba)

Valdymas

Galinga valdymo grupė, vadovaujama bendrovės įkūrėjo dr. Rudolfo Vidmano, sudaryta iš labai patyrusių ekspertų, gali didžiuotis daugybe skirtingų gebėjimų turinčių asmenybių, vertinančių problemas iš įvairių pusių.

Tęsti Valdymas (Tekstas yra tik anglų kalba)

Verslo geografija

Nuo pat įkūrimo, AOP Orphan nuolatos  didina ir plečia savo veiklos geografiją – nuo būstinės Vienoje - į Rytų bei Vakarų Europą, o iš Europos – į likusį pasaulį.

Tęsti Verslo geografija (Tekstas yra tik anglų kalba)

BSR

Nuo pat įkūrimo, bendrovėje AOP Orphan bendrovės socialinė atsakomybė yra esminė ir neatskiriama mūsų filosofijos dalis.

Tęsti BSR (Tekstas yra tik anglų kalba)