Kopfbereich

Esate čia:

Gydymo sritys


Jau 15 metų AOP Orphan kovoja su retosiomis ligomis, visą dėmesį skirdama hematologijai ir onkologijai, kardiologijai ir pulmonologijai, neurologijai ir psichiatrijai bei genetiniams sutrikimams.

HematoOnkologija

Hematologija – tai medicinos sritis, apimanti piktybines ir gerybines kraujo ligas, o onkologija – tai medicinos sritis, nagrinėjanti vėžį.

Tęsti HematoOnkologija

Kardiologija ir pulmonologija

Kardiologijos sritis medicinoje sutelkia dėmesį į širdies ir kraujagyslių ligų mokslinius tyrimus bei gydymą. Ši sritis apima visų tipų ligas, susijusias su širdimi ar sutrikdančias normalų širdies ritmą. Širdies ir kraujagyslių ligoms būdingas aukštas kraujospūdis, tai gali būti širdies vainikinių kraujagyslių liga, aritmija ar insultas.

Pulmonologijos sritis medicinoje užsiima plaučių ligomis, įskaitant ir plaučių arterinę hipertenziją.

Be to, bendrovė AOP Orphan aktyviai dirba intensyvios priežiūros medicinos ir infektologijos srityje, nes infekcijos ir intensyviai priežiūrai skirti vaistai vaidina pagrindinį vaidmenį kardiologijoje ir pulmonologijoje.

Daugelyje šalių intensyvios priežiūros medicina yra tarpdisciplininė medicinos sritis. Daugelyje šalių pagrindinis intensyvios medicininės priežiūros dėmesys skiriamas gydyti nuo gyvybei grėsmingų būklių, kurios išsivysto sutrikus tam tikro organo funkcijai. Greitai tobulėjant medicinos technologijoms, ji transformavosi į labai specializuotą sritį, apimančią kompleksinių gyvybei grėsmingų būklių valdymą, įskaitant ir būkles, kai randama kelių organų nepakankamumas.

Anesteziologija apima bendrinę ir vietinę nejautrą, įskaitant gydymą prieš ir po chirurginės operacijos bei gyvybinių funkcijų palaikymą chirurginių procedūrų metu (ištrauka iš Austrijos mokymo taisyklių).

 

Specializuota medicininės infektologijos sritis užsiima infekcijų diagnozavimu, jų simptomais, gydymu bei profilaktika.

Tęsti Kardiologija ir pulmonologija

Neurologija & Metaboliai sutrikimai

Neurologija medicinoje specializuojasi nervų sistemos ir raumenų ligų srityje. Nervų sistemą sudaro galvos smegenys, nugaros smegenys ir periferiniai nervai. Vaikų neurologija yra speciali pediatrijos sritis, užsiimanti vaikų ir paauglių nervų ir raumenų sistemos ligomis bei sutrikimais.

Tęsti Neurologija & Metaboliai sutrikimai