Kopfbereich

Esate čia:

Įspėjimas


Autorinės teisės

Visas turinys ir duomenys, skelbiami mūsų tinklalapyje, yra atidžiai patikrinami ir nuolatos papildomi bei atnaujinami. Mes, nepaisant kruopščios turinio kontrolės, negalime užtikrinti informacijos išsamumo, tikslumo ir visiško naujumo.

Autorinės teisės ir prekių ženklai

Nevaržomai vartoti, kopijuoti ir platinti šiuos dokumentus galima tik nekomerciniais tikslais, su sąlyga, kad anksčiau nurodyta pastaba dėl autorinių teisių bus skelbiama visose kopijose ir ši informacija apie autorines teises bus nurodoma visuose papildomuose dokumentuose.  Komerciniais tikslais naudoti AOP Orphan pavadinimą ir platinti šiuos dokumentus galima tik gavus aiškų išankstinį AOP Orphan Pharmaceuticals AG bendrovės leidimą. Visa informacija, dokumentai ir iliustracijos šioje svetainėje yra AOP Orphan nuosavybė, skirta išimtinai šiam tinklalapiui. Be AOP Orphan leidimo bet kokios informacijos, dokumentų ir iliustracijų iš naudoti negalima.

Informacija apie sveikatą

Šiame tinklalapyje gali būti informacijos, susijusios su medicininiais ir sveikatos klausimais. Tačiau tokia informacija nėra gydytojų, vaistininkų ar kitų medicinos srities atstovų patarimų alternatyva ir negali būti naudojama diagnozuojant ligas nei sau, nei kitiems.
Ir moksliniai duomenys, ir informacija apie gaminių ar gydymo plėtrą yra skelbiami pirmiausia, todėl pateikta informacija visada gali būti keičiama.