Kopfbereich

Esate čia:

Privatumas


AOP Orphan Pharmaceuticals AG bendraudama ir bendradarbiaudama su pacientais, ekspertais, darbuotojais ar kitais asmenimis, gali susipažinti su asmenine informacija. Remdamasi Duomenų apsaugos įstatymu, AOP Pharmaceuticals AG pripažįsta ir gerbia asmens prigimtinę ir teisės aktuose įtvirtintą teisę į asmens privatumą ir duomenų apsaugą.

AOP Orphan Pharmaceuticals AG neatskleis asmeninės informacijos trečiosioms šalims be aiškaus asmenų sutikimo. Informacija bus dalinamasi tik su bendrovėmis, dirbančiomis su AOP Orphan Pharmaceuticals AG ir teikiančioms jai paslaugas. AOP Orphan Pharmaceuticals AG yra uždraudusi šioms bendrovėms perduoti bet kokią asmeninę informaciją kitiems paslaugų teikėjams.

Statistiniai duomenys

Siekdami nuolatos gerinti mūsų tinklalapį www.aoporphan.com, mes renkame duomenis apie informacijos paiešką ir panaudojimą. Tai darome, naudodami Google Analytics programą. Google reikalauja, kad mes paskelbtume tokį pranešimą:  

Šis tinklalapis naudojasi Google Analytics programa - interneto analizės  paslauga, kurią teikia Google, Inc. (Google). Google Analytics naudoja „slapukus“ – teksto rinkmenas, talpinamas Jūsų kompiuteryje; jos padeda tinklalapiui analizuoti kaip vartotojai naudojasi  svetaine. Informacija apie tai, kaip Jūs naudojatės tinklalapiu (įskaitant ir Jūsų IP adresą) bus perduota saugoti į serverius Jungtinėse Valstijose. Google naudos šią informaciją, vertins, kaip Jūs naudojate šį tinklalapį, tinklalapio operatoriams pateiks ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą ir teiks informaciją kitoms tarnyboms, susijusioms su tinklalapio aktyvumu ir interneto vartojimu. Be to, Google gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims įstatymų numatytais atvejais arba kai tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją Google bendrovei. Google nesies Jūsų IP adreso su jokiais kitais duomenimis, kuriuos turės ši bendrovė. 

Tinkamai nustatę savo paieškos įrenginį, Jūs galite atsisakyti naudoti slapukus. Tačiau AOP Orphan Pharmaceuticals AG nurodo, kad, taip padarę, Jūs, galbūt, negalėsite naudotis visomis šio tinklalapio teikiamomis galimybėmis. Naudodamiesi šiuo tinklalapiu, Jūs sutinkate, kad Google apdorotų Jūsų duomenis taip, kaip nurodyta anksčiau.

Privatumo nustatymai

Žemiau galite išjungti naudojamą prieigos statistikos priemonę.
Dėmesio: jūsų naršyklė turi palaikyti slapukus.

Būklė: Prieigos statistikos funkcija neaktyvi
vėl įjungti prieigos statistikos funkciją